fbpx

Jako że mają Państwo do nas mnóstwo pytań, postanowiliśmy odpowiedzieć na nie zbiorczo, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o nauce języka włoskiego w Studia, Parla, Ama. Jeśli Państwa pytania nie ma na liście lub mają Państwo jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Jak się z nami skontaktować?

Najbezpieczniej jest skontaktować się poprzez formularz kontaktowy na stronie. Można również wysłać nam maila na adres studiaparlaama@gmail.com, skontaktować się poprzez nas fanpage lub telefonicznie pod numerem 503 095 800.

Jak do nas trafić?

Nasz adres to aleja Kościuszki 3, tuż przy skrzyżowaniu Kościuszki/Zielona. Należy wejść w bramę, minąć szlaban, iść ciągle prosto, pod dużym żółtym banerem znajdują się nasze reklamy i wejście do nas.

Jak zapisać się na zajęcia?

Nie muszą Państwo zapisywać się osobiście w siedzibie Szkoły, wystarczy, że zadeklarują się Państwo mailowo lub na fanpage’u, ewentualnie w trakcie rozmowy telefonicznej. W tym ostatnim przypadku prosimy dodatkowo o wysłanie po skończonej rozmowie smsa z Państwa imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli umieścić Państwa na liście.

Czy podpisywana jest umowa?

Tak. Po pierwszych zajęciach otrzymują Państwo umowę na semestr, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Na umowie znajduje się także nasz numer konta. W przypadku rozwiązania umowy wystarczy zadeklarować Lektorowi, że z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dalej uczęszczać na zajęcia, nie trzeba kierować żadnych pism.

Jak wygląda kwestia płatności?

Obowiązuje płatność w ratach miesięcznych. Semestr trwa cztery miesiące, co oznacza cztery raty. Uwaga: nie przyjmujemy płatności z góry za więcej niż jeden miesiąc (chyba że w sytuacji naprawdę wyjątkowej!). Płatności można dokonać gotówką w siedzibie Szkoły lub przelewem – numer konta bankowego znajduje się na umowie, którą dostają Państwo na pierwszych zajęciach. Prosimy nie wpłacać pieniędzy przed pierwszymi zajęciami.

Dlaczego płatność jest w równych ratach, skoro nie zawsze jest taka sama liczba zajęć w miesiącu?

Aby ułatwić sobie i Państwu sprawę, podzieliliśmy płatność za semestr na cztery równe części. Jednak opłata nie jest za miesiąc w sensie kalendarzowym, ale za ilość zajęć: cztery lub osiem. Tak naprawdę nie liczy się liczba zajęć w miesiącu, ale w semestrze – jest to odpowiednio 16 zajęć przy jednym spotkaniu tygodniowo i 32 zajęcia przy dwóch spotkaniach tygodniowo. Dlatego płatności są równe. Gdyby mieli Państwo płacić za ilość spotkań, które odbyły się fizycznie w danym miesiącu, pogubilibyśmy się bardzo szybko 🙂

Czy korzystamy z podręcznika?

Tak. Zajęcia grupowe prowadzone są w oparciu o podręcznik oraz o materiały przygotowane i rozdane nieodpłatnie przez Lektora. Natomiast podręcznik, wybrany przez Lektora, nie wchodzi w cenę kursu. Można go zakupić za pośrednictwem Szkoły lub na własną rękę.

Czy udzielamy lekcji indywidualnych?

Tak, na każdym poziomie.

Czy udzielamy lekcji w firmach?

Tak, grupowych oraz indywidualnych.

Czy prowadzimy zajęcia z dojazdem do Klienta?

Nie, chyba że chodzi o zajęcia w firmach.

Czy wystawiamy fakturę?

Tak, na życzenie Klienta.

Wdrożenie